Прес-конференція для представників місцевої громади та ЗМІ

В Харкові стартував проект «Сила Єдності», націлений на соціалізацію та інтеграцію вимушено переміщених осіб (ВПО) у Харківську територіальну громаду, формування лояльного, рівноправного ставлення до них з боку харків’ян.

Ініціатива громадської організації «Фонд «Професійний розвиток Харкова» реалізується за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні (в межах Проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні») та Уряду Японії. Проект «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» реалізується ПРООН за фінансової підтримки Уряду Японії і в партнерстві з Урядом України, регіональною та місцевою владою.

У рамках проекту «Сила Єдності» планується низка масштабних заходів, спрямованих на спільну діяльність родин ВПО та родин харків’ян на користь міста. Окрім того, активна участь психологів, тренінги та культурні заходи покликані допомогти ВПО легше асимілюватися в Харкові.

Основна мета проекту – полегшення та прискорення процесу інтеграції ВПО шляхом заохочення до соціально корисних ініціатив. На шляху до втілення цієї мети може бути вирішено ряд завдань, а саме: допомога учасникам повернути впевненість у собі та в майбутньому успішна адаптація до нових умов існування, пошук нових ресурсів для подальшого повноцінного життя та надбання нових навичок, компетенцій та можливостей.

Додаткова інформація для учасників та партнерів та запис для участі у заходах за телефонами: 057 7661389, 067 5338181, 050 3031340, 093 3390303 або за адресою:

м. Харків, вул. Тобольська, б.46, оф.2 (м. «Ботанічний сад»),

ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова».

Кол-во просмотров: 249