ДОПОМАГАЄМО ЗНАЙТИ РОБОТУ В КИЄВІ!

Прекрасна команда зібралася, щоб робити благодійну справу в Центрі професійного розвитку Києва!

Кар'єрні консультанти, рекрутери, коучі, тренери і просто позитивні люди готові безоплатно допомогти з працевлаштуванням ветеранам АТО, ВПО, людям з інвалідністю та членам єврейської громади Києва.

Таке "безкоштовне диво" можливе завдяки підтримці міжнародного благодійного фонду "World Jewish Relief" та ефективному партнерству Фонду "Омріяна Країна" та "Фонду Східна Європа". /Files/images/kiev/image_web325(3).JPG

Всіх учасників нашого соціального проекту очікує початковий 5-денний тренінг, який дозволить повірити в себе, адаптуватися до ринку праці, опанувати ефективну самопрезентацію та написати якісне резюме.

Далі, в супроводі досвітчених рекрутерів та кар'єрних консультантів відбуватиметься пошук ідеальної роботи. А якщо з цим виникатимуть проблеми, то проект передбачає можливість безкоштовної перекваліфікації для учасників проекту.

Проект розрахований на допомогу вразливим категоріям населення, які опинилися в складній життєвій ситуації, вже тривалий час як втратили роботу або мають складнощі з працевлаштуванням.

Ми віримо, що зможемо допомогти!

Для отримання допомоги - записуйтесь на співбесіду за телефоном 066-500-10-22.

Працюємо для вас з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 18.00.

Кол-во просмотров: 768